Bober 2019/2020

Rezultati iz prvih treh krogov (rezultati). Na državno tekmovanje so se uvrstili: tretješolca Bor Dobrić in Leon Janjić; četrtošolec Maksim Regvat. Čestitamo!

Državno tekmovanje je bilo 22. 2. 2020 v Litiji.

Državnega tekmovanja se je udeležil učenec Bor Dobrić. V skupini učencev do tretjega razreda je dosegel odlično 4. mesto in se uvrstil na meddržavno tekmovanje. Čestitamo!

Meddržavno tekmovanje ODPOVEDANO.

Meddržavno tekmovanje: sobota, 2. maj 2020, v kraju Ventspils v Latviji.

Sedmošolec Jaro Svit Marušič (7. c) se je v soboto, 12. 1. 2019, v Mariboru udeležil državnega tekmovanja Bober. Dosegel je zlato priznanje. Čestitamo!

Šolsko tekmovanje se je zaključilo (REZULTATI). (naloge in rešitve)

KATEGORIJA »BOBRČEK« za 6. razred »MLADI BOBER« za 7. r. »MLADI BOBER« za 8. r. »MLADI BOBER« za 9. r.
Bronasto priznaje 5 5 6 2

Čestitamo!

Za vajo lahko rešujete tudi pretekla tekmovanja v tekmovalnem sistemu na naslovu: https://bober.acm.si/simple/competition/. Tam izberete tekmovanje in kliknete na tekmuj. Za začetek tekmovanja izpolnite zahtevana polja, polje koda pa obvezno pustite prazno. Sistem vam bo ob koncu reševanja nalog podal tudi povratno informacijo o pravilnosti reševanja nalog.

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.